En Ucuz Domain Firmalarını Bulma Rehberi

Yazar Demircan Uzer
en-ucuz-domain-afis

 

2020 yılı itibariyle ülkemizde doların yükselmesi ile birlikte alan adı almak bir hayli zorlaştı. Vereceğimiz bilgilerle en ucuz domain satan firmayı ve güncel kampanyaları takip edebileceksiniz! Genelde domain avcıları ve bütçesi düşük olan kişilerin daha ucuza .com veya diğer uzantılarda domain satan firmaları aradıklarını biliyorum. Ayrıca bu firmanın güvenilir olmasıda başlıca etkenlerden birisidir. Size vereceğimiz site ve bilgilerle artık tüm alan adı sitelerini tek tek gezmenize gerek kalmayacak.

 

En Ucuz Alan Adı Hangi Firmada?

Genellikle özel bir kampanya olmadığını düşünürsek ve ilk defa bu siteden alışveriş yapacağınızı varsayarsak bu site “Godaddy” olacaktır. Godaddy ilk kez domain alacak kişilere büyük indirimler sağlıyor. Özellikle Almanya üzerinden alanlara 0.99 euro .com kampanyası çok başarılı duruyor. Ucuz domain denilince akla doğal olarak Godaddy geliyor. Ancak burada ki dezavantaj ise gizlilik korumanız olmuyor ve bir sonraki sene ortalamanın biraz üstünde yenileme ücreti ödüyorsunuz.

 

En Ucuz Domain Firmasını Bulma (.com, .net, .org ve diğerleri)

Artık bir domain alacağınız zaman tek tek siteleri gezmenize gerek yok. “TLD List” sitesi ile tüm domain firmalarında ki fiyatları listeleyebilecek ve hangi kampanyalar var ,hangi kupon kodunu girerseniz indirim kazanırsınız öğreneceksiniz.

TLD Liste sitesine girmek için tld-list.com websitesine girmeniz gerekmektedir.

tldlist-anasayfasi

Açılan sayfada uzantıları ve hangi firmada ne kadar olduklarını görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca sol kısımdan filtrelemeler yaparak en ucuz domain fiyatlarına erişebilirsiniz. Sitenin üst menü kısmında “Promo Codes” bölümü vardır. Bu kısma ilerleyerek indirim kuponlarına sahip olabilirsiniz.

İlgili İçerikler

Yorum Yap