Twitter’da Toplu Tweet Silme (2020)

Yazar Demircan Uzer
toplu-tweetsilme-afis

Günlük yaşantımızda en çok kullandığımız araçlardan birisi “Twitter”dır. Eskiden attığınız yüzlerce tweeti tek tek silmek zor gelebilir. Sırf bu sebepten hesabınızı kapatacak noktaya gelmiş olabilirsiniz. Ancak bazı eklenti, site ve programlarla tüm tweetlerinizi tek tuşla silmeniz mümkün olabilir! Şimdi Twitter’da toplu tweet silme yöntemlerine değineceğiz.Toplu Tweet Silme Kodu

Belirli kodlar aracılığıyla otomatik olarak tweetlerinizi silebilmekteydik. Ancak son güncellemeler ile aktif ve çalışan bir kod mevcut değildir. Çalışan bir kod yaratıldığında bu yazı içinde paylaşılacaktır.

  • Kod nasıl kullanılır: Google Chrome kullanıcıları için klavyeden “F12” tuşuna basılır. Açılan sekmede “Console” kısmına kod yapıştırılır ve “Enter”lanır.Tweet Silme Programı

Güncel olarak çalışan tweet silme programı bulmak zorlaştı. Ancak yıllardır kullanılan programlardan ” Twitter Archive Eraser” programı işinizi görecektir.Tweet Arşivi Nasıl İndirilir?

Tweet ve profil arşivinizi indirmek için: twitter.com/settings/account adresini ziyaret ediniz.

Ardından “Veriler ve İzinler” kısmının altında “Twitter verilerin” sekmesine girmelisiniz. Bu kısımdan tweet arşiv talebinde bulunmalısınız. Arşiv indirilemiyor – erişilemiyor gibi bir hata alırsanız korkmayın. Arşiv ziplendiğinde size mail yolu ile bilgi verilecektir. Ertesi gün kontrol etmeyi unutmayınız.Tüm Tweetleri Silme – Toplu Tweet Silme Siteleri – Online


Tweet Delete

tweet-delete

Bu sitelerden en verimlisi “Tweet Delete” sitesidir. Bu site ile birlikte ücretsiz olarak 3000’i aşkın tweetinizi tek tuşla silebilirsiniz.

Temizleme işlemi bittikten sonra: twitter.com/settings/account adresinden uygulama yetkisini kaldırmayı unutmayınız.


Tweet Deleter

tweet-deleter

Tweet Deleter websitesi ile tüm tweetlerinizi silebilirsiniz ancak şöyle bir farklılık vardır. Öncelikle Twitter üzerinden tweet arşiv dosyanızı indirmeniz ve bu siteye upload etmeniz gerekmektedir.


Tweet Eraser

tweet-eraser

Tweet Eraser sitesindede arşiv uploadlayarak tweet silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ücretsiz olarak maksimum 3200 adet tweet temizleme işlemi yapabilirsiniz.

 

Yorum Yap